Znana jest przyczyna śmierci Samanthy Josephson. Studentka Uniwersytetu Południowej Karoliny, która została porwana w ubiegłym tygodniu, zmarła w wyniku zadanych „licznych ran twarzy”.

Josephson została porwana w ubiegłym tygodniu, po tym jak przez pomyłkę zamiast do samochodu Ubera wsiadła do przypadkowego auta. Kierowca tego samochodu, 24-letni Nathaniel Rowland, został oskarżony o porwanie i morderstwo.

Biuro koronera okręgu Clarendon poinformowało, że 21-latka odniosła obrażenia głowy, szyi, twarzy, górnej części ciała, nogi oraz stopy. Śledczy nie podali, jakiej broni użyto do jej zamordowania.

– Samantha była zdana tylko na siebie. Nie miała żadnych szans. Drzwi w aucie były zamknięte i nie mogła się wydostać ze względu na blokadę dla dzieci – powiedział ojciec ofiary podczas nocnego czuwania w Columbii, stolicy Południowej Karoliny.

Krew studentki i jej telefon zostały znalezione w aucie Rowlanda podczas przeszukania już po aresztowaniu mężczyzny. Zwłoki odnaleziono w okręgu Clarendon, około 100 km od Columbii. Znajdowały się – jak powiedział szef policji w Columbii Skip Holbrook – „w terenie bardzo trudno dostępnym, chyba że ktoś wie, jak się do niego dostać”.

źródło: Fox News/tvpinfo

Zobacz również: