Rodzina i policja nadal poszukują 17-letniej Urszuli Czajki z Ochotnicy pod Nowym Targiem. Dziewczyna w piątek nie wróciła ze szkoły. Media poinformowały, ze w dniu zaginięcia na Facebooku dziewczyny pojawił się niepokojący wpis.

Ostatni raz 17-latkę widziano w piątek późnym wieczorem na stacji benzynowej w miejscowości Jazowsko w powiecie nowosądeckim. Tam wsiadła do samochodu terenowego lub SUV-a.

– Mamy zapis z kamer monitoringu, ale nie widać na nim, w którym kierunku odjechało auto – mówi Wirtualnej Polsce mł. asp. Dorota Garbacz z nowotarskiej policji.

Rodzina powiadomiła policję: – Ula nigdy nie znikała z domu. Wcześniej ile razy gdzieś wychodziła, czy to do koleżanki, czy gdzieś indziej, to zawsze dzwoniła do mnie, albo do siostry, że jest tu i tu. Mówiła o której wróci. Nigdy nie zdarzyło się, by uciekała z domu – stwierdza w rozmowie z portalem gazetakrakowska.pl Jadwiga Czajka mama 17-latki.

Jeżeli ktoś może pomóc w odnalezieniu dziewczyny może kontaktować się z policjantami z Krościenka (tel. 18 262 30 07) lub najbliższą jednostką (tel.112).

Jak podają małopolskie media, dziewczyna w ostatnim wpisie z piątku na Facebooku zacytowała fragment piosenki „Straciłem wiarę w ludzi” rapera Kacpra HTA.

Źródło: wp/facebook

Zobacz również: