fot. Policja

 

Wydział Kryminalny KMP w Gliwicach prowadzi czynności identyfikacyjne zwłok mężczyzny, ujawnionych w dniu 18 marca 2010 roku, znalezionych w tunelu pod szlakiem kolejowym Gliwice-Łabędy, w pobliżu wiaduktu trasy A-4.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji wymienionego mężczyzny proszę kierować do Wydziału Kryminalnego KMP w Gliwicach, tel. nr 032 3369342, 33 69 329 lub najbliższej jednostki policji.

 Rysopis; mężczyzna, wiek z wyglądu 30-50 lat, wzrost 186 – 190 cm, szczupłej proporcjonalnej budowy ciała, skóra w całości wyraźnie żółta, dłonie duże, długość stopy 27 cm, twarz pociągła, włosy krótko strzyżone, ciemne, wyraźne zakola, nos duży prosty lekko skrzywiony w prawa stronę, usta średnie, widoczne braki w uzębieniu, zarost w postaci wąsa i brody.

Ubiór: Koszulka koloru czerwonego marki reserved z napisem na przedniej stronie Regular Frekout, bluza koloru czarnego z kapturem – metka z napisem Idenitity, kurta ciemna z kapturem w kratkę czarno – białą typu piksel, majtki koloru granatowego w paski koloru żółtego, spodnie bojówki typu khaki – metka z napisem House, pasek parciany koloru jasny khaki, skarpety koloru szarego w ciemno szarą kratę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji zwłok proszę kierować do Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach, tel. 032 3369342 lub 032 3369329 do najbliższej jednostki Policji.

KMP Gliwice

Zobacz również: