Zespół Dochodzeniowo-Śledczy IV Komisariatu Policji KMP w Łodzi prowadzi postępowanie dotyczące kradzieży odzieży damskiej i męskiej w dniu 7 stycznia 2019r przez nieznane  dwie kobiety.

Na teren dwóch łódzkich sklepów odzieżowych w dniu 7 stycznia weszły dwie młode kobiety, które po uprzednim usunięciu zabezpieczeń z odzieży, którą zabrały ze sobą do przymierzalni dokonały jej kradzieży.

Rysopisy:

Pierwsza kobieta: wiek: 20-25 lat, szczupłej budowy ciała, włosy koloru rudawego z przedziałkiem bez grzywki, ubrana w kurtkę koloru ciemnego;

Druga kobieta: wiek około 30 lat, średniej budowy ciała, włosy w kolorze średni blond bez grzywki uczesane na lewą stronę. Ubrana była w bluzkę koloru niebieskiego i kurtkę w kolorze pudrowy róż z kapturem obszytym futrem.

Każdy kto rozpoznaje te kobiety, ma informację dotyczące wspomnianego zdarzenia lub był jego świadkiem proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny pod numerem (42)665-23-19 lub (42) 665-23-12 od pon-pt w godz. 8:00-16:00 lub z dyżurnym jednostki IV Komisariatu Policji KMP w Łodzi przy ul. Kopernika 29/31- całodobowo

Telefon alarmowy 112.

KMP w Łodzi

Zobacz również: