Policjanci mińskiej komendy prowadzą od wczoraj, intensywne czynności poszukiwawcze za zaginioną Wandą Cyrta, lat 78 z Mińska Mazowieckiego. Kobieta cierpi na zaniki pamięci. Zaginiona wyszła z domu wczoraj ok. godz. 15:00. Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionej proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym KPP w Mińsku Mazowieckim pod nr. tel. 25 759 72 00, ew. pod numery alarmowe 112 i 997 lub każdą jednostką policji w kraju.

Wczoraj, policjanci mińskiej komendy przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 78-letniej mieszkanki Mińska Mazowieckiego pani Wandy Cyrta. Kobieta wyszła z mieszkania przy ul. Chełmońskiego ok. godz. 15:00 i do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu z rodziną oraz nie jest znane jej miejsce pobytu. Kobieta cierpi na zaniki pamięci.

W chwili zaginięcia ubrana była w białą wełnianą czapkę bez napisów, beżową apaszkę, miała na sobie kurtkę materiałową jasnobrązową. Miała założone czarne leginsy, i czarne kozaki za kostkę. Pod kurtką miała fioletowy sweter.

Pani Wanda Cyrta ma ok. 160 cm. wzrostu, jest otyłej budowy ciała, wiek z wyglądu ok. 70 lat. Miała ze sobą torebkę koloru czarnego, białą reklamówkę z logo sklepu, w której może być parasolka i brązowa plisowana spódnica.

Zaginiona mogła wyjść z mieszkania razem z psem, kundlem, maści rudej. Ostatnio mogła być widziana idąca chodnikiem w rejonie ronda w Arynowie na skrzyżowaniu dróg DK 50 i obwodnicy Mińska Mazowieckiego.

Każdy kto posiada jakiekolwiek informacje mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym mińskiej policji pod nr tel. 25 759 72 00 ew. numery alarmowe 112 i 997 lub każdą jednostką policji.

KSP

Zobacz również: