fot.FB

„Ponieważ dostąpiłem zaszczytu, że sam Lech Wałęsa udostępnił na swoim Facebooku zdjęcie mojego domu – muszę (i chcę) się odwdzięczyć! W ramach podziękowań bardzo proszę pana prezydenta, aby przyjął skromny dar od wiejskiego grajka w postaci kilku nut skleconych pod strzechą” – napisał poseł Paweł Kukiz i udostępnił piosenkę, w której w jednym z wersów jest np.: „już czas wyprowadzić Bolka”.

Jak wyjaśnił Kukiz, „pieśń miała się znaleźć na wydanej dwa miesiące temu przez Universal płycie (mojej i zespołu Perverados) ale niestety się nie znalazła, bo Universal jej – nie wiedzieć czemu – nie chciał”.

 

Napisał też: „jeśli Szanowni Internauci chcą do piosenki robić klipy – mają moją zgodę i błogosławieństwo”. Zaproponował, że mogą „wykorzystywać piosenkę jak Wam się żywnie podoba”.

„Nie oczekuję żadnych honorariów. Klipy (jeśli powstaną) będę prezentował na moim Facebooku a jeśli będzie ich większa ilość – poproszę Internautów o rozstrzygnięcie, który z nich jest najlepszy” – zaproponował.

Zapowiedział, że „zwycięzca otrzyma nagrodę w postaci 10 płyt »Wyspa Zielona«, które będzie mógł zatrzymać, rozdać albo wyrzucić„.

„Płynie Bolek do stoczni, bo tam bunt zagościł/ Stoczniowcy nie pracują, przeciw komunie knują/ Komuna stocznię gnoi, przez stocznię Polska stoi/ Ogólna demolka, już czas wyprowadzić Bolka” – brzmi pierwsza zwrotka utworu.

W nagraniu udostępnionym przez Kukiza pojawiają się zdjęcia m.in. Czesława Kiszczaka, Wojciecha Jaruzelskiego i wizerunki bohaterów bajki „Bolek i Lolek”.

 źródło: polsatnews.pl

Zobacz również: