Oliwer Dominiak we wtorek wyszedł z domu w Łochowie i miał pojechać do szkoły przy ul. Pijarów w Bydgoszczy. Tam chodzi do 8 klasy. Na lekcjach się nie pojawił. Ślad po nim się urwał.
Z informacji od rodziny zaginionego wynikało, że we wtorek około godz. 10.00 nastolatek wyszedł z domu w Łochowie i miał pojechać na Miedzyń w Bydgoszczy. Na ul. Pijarów, jest szkoła, w której 15-latek się uczy. Jednak tam nie dotarł i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania. Chłopak nawiązał kontakt z rodziną. Powiedział jednak, że nie chce wracać do domu. W dniu zniknięcia Oliwier Dominiak ubrany był w zimową szarą czapkę, grafitową kurtkę puchową, ciemne dżinsy, buty typu adidasy oraz czarno-granatowy plecak firmy Puma.

Ktokolwiek zna miejsce jego pobytu bądź posiada jakiekolwiek informacje, mogące mieć związek z tą sprawą, proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Białych Błotach przy ul. Bezpiecznej 2 lub o telefon pod nr tel. (052) 525 59 10 w godz. 7.30-15:30 albo na numer alarmowy Policji 997, 112.

gp

Zobacz również: