Zaginęła kobieta i jej syn. Policja z Dąbrowy Górniczej prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 32-letniej Dominiki Wieczorek oraz jej 7-letniego syna Ignacego. Oboje 3 marca wyszli z domu w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach i od tego czasu nie nawiązali kontaktu z rodziną
Policjanci z Dąbrowy Górniczej proszą o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu 32-letniej Dominiki Wieczorek oraz jej 7-letniego syna Ignacego, którzy wyszli w dniu 3 marca br. z miejsca aktualnego pobytu w Dąbrowie Górniczej – Strzemieszycach i od tego czasu nie nawiązali kontaktu z rodziną.

O zaginięciu 32-letniej mieszkanki Dąbrowy Górniczej i jej 7-letniego synka policję zaalarmowała wczoraj jej najbliższa rodzina. Pani Dominika Wieczorek ubrana była w czarną z białym kołnierzem zimową kurtkę puchową do kolan, biały sweter z kapturem, spodnie leginsy koloru granatowego i czarne trampki.

Rysopis zaginionej kobiety: wzrost ok. 165 cm, oczy szare, sylwetka otyła, waga około 75 kg, włosy do ramion, czarne, farbowane.

Wszelkie informacje na temat zaginionych można przekazywać telefonicznie pod numerem telefonu 32 63 94 252, 32 63 94 255 lub 112, bądź też osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Piłsudskiego 11

Jak ustalili policjanci Pani Dominika Wieczorek wraz z dzieckiem może przebywać na terenie Sosnowca.

Policja Śląska

Zobacz również: