Zwłoki 14-letniej Mary Crocker znaleziono w ogródku jednego z domów w Effingaham Coutny w stanie Georgia (USA). W tym samym miejscu odnaleziono ciało jej starszego brata Elwyna Jr., który zaginął w 2016 r. Wśród pięciu osób oskarżonych o podwójne morderstwo są m.in. ojciec rodzeństwa i ich macocha. We wtorek śledczy ujawnili wstrząsające szczegóły sprawy.

14-letnią dziewczynkę ostatni raz widziano w październiku 2018 r. Nikt nie zgłosił jej zaginięcia.

Ciała policja odnalazła w grudniu. W styczniu funkcjonariusze poinformowali o aresztowaniu 50-letniego ojca dzieci Elwyna Crockera seniora, ich 33-letniej macochy Candice Crocker, 31-letniego brata Candice – Marka Wrighta, matki Candice – 50-letniej Kimberly Wright, a także 55-letniego partnera Kimberly, Roya Partera. Wszyscy zostali oskarżeni o podwójne morderstwo i okrucieństwo wobec dzieci.

 We wtorek śledczy ujawnili, że bliscy znęcali się nad 14-latką. Według  prokuratora, kary cielesne i poniżanie służyły rodzinie, jako element wychowawczy.

Dziewczynka miała być trzymana całe dni w małej klatce dla psów. Jak ujawniają śledczy Mary nie była w stanie się w niej zmieścić i w efekcie następowało u niej puchnięcie stawów. Raz bliscy, aby „wyprostować dziewczynkę” przywiązali ją do drabiny.

Mary była też głodzona. Gdy członkowie rodziny ostatecznie wydawali jej jedzenie, dodawali do niego na tyle ostre przyprawy i sosy, że nie była w stanie go przełknąć.

Dziewczynka była bita. Do znęcania się nad nią dorośli zmuszali również jej młodszego brata Jamesa, cierpiącego na porażenie mózgowe. 11-latek powiedział policjantom, że zmuszono go do bicia siostry patelnią, po tym gdy jeden z krewnych oskarżył ją o kradzież jedzenia. Gdy policja ujawniła zwłoki James został odebrany rodzinie.

Śledcza Abby Brown dodała, że zdjęcie, na którym widać wychudzoną Mary stojącą obok klatki dla psów znaleziono na zabezpieczonym telefonie jej ojca. Elwyn senior, biologiczny ojciec dzieci w okresie świątecznym pracował w centrum handlowym, jako Święty Mikołaj.

źródło; polsatnews

 

Zobacz również: