Schowała się przed policjantami w lodówce

0

Policjanci z Kalisza  zatrzymali poszukiwaną 32-latkę. Kobieta ukryła się w jednym z mieszkań na terenie Kalisza. Kryjówkę wybrała dość nietypową. Sądząc, że zmyli funkcjonariuszy postanowiła wejść do… lodówki. Kiedy mundurowi otworzyli drzwi chłodziarki, 32-latka nie kryła zaskoczenia. Z jednostki Policji trafił wprost do więziennej celi.

 Poszukiwanie osób ukrywających się przed organami ścigania jest jednym z ważnych zadań Policji. Są to najczęściej osoby poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości, ze względu na ciążący na nich zarzut popełnienia przestępstwa lub z powodu nie stawienia się do placówki penitencjarnej, celem odbycia kary pozbawienia wolności.

ZOBACZ!  Minister Zdrowia mówi o trzeciej fali koronawirusa. Przyznał, kiedy się jej spodziewa

Jedno z ostatnich zatrzymań osoby poszukiwanej miało miejsce 3 marca br. Funkcjonariuszy z Nieetatowej Grupy Realizacyjnej zapukali do drzwi jednego z mieszkań na terenie Kalisza. Policjanci przypuszczali, że wewnątrz może znajdować się poszukiwana 32-latka.

Po wejściu do środka, okazało się, że kobiety nie ma w żadnym z pomieszczeń. Przebywający w mieszkaniu mężczyzna próbował przekonać mundurowych, że jest sam. Mundurowi nie dali wiary jego zapewnieniom. Ich podejrzliwość okazał się uzasadniona. Chwile później odnaleźli skuloną 32-latkę w lodówce. Kobieta nie kryła zdziwienia na widok mundurowych. Sądziła, że jej „idealna” kryjówka nie zostanie odnaleziona.

ZOBACZ!  Przełomowe wieści ws. Iwony Wieczorek. Tajemnicze zaginięcie coraz bliżej rozwiązania

KMP Kalisz

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ