Zespół ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach prowadzi czynności poszukiwawcze dotyczące zaginięcia 48-letniego gliwiczanina. Mężczyzna opuścił mieszkanie 25 lutego br. i do tej pory nie wrócił ani nie skontaktował się z bliskimi.

48-letni Michał Kridel wyszedł z domu w godzinach porannych, wsiadł do samochodu i odjechał w nieznanym kierunku. Tego dnia, jak zawsze, miał się udać do pracy. Jego pojazd odnaleziono w rejonie Pyrzowic.

Podajemy rysopis zaginionego: wiek z wyglądu 46 lat, wzrost 175 cm, szczupła budowa ciała, twarz pociągła bez zarostu, włosy krótkie koloru blond, oczy jasnoniebieskie, nos mały prostolinijny, uszy małe przylegające, uzębienie pełne (charakterystyczna przerwa między jedynkami).
Mężczyzna może korzystać z okularów zdrowotnych w czarnej oprawce, kształt okrągły.
Ubiór: pikowana granatowa kurtka długości do pasa, spodnie dżinsowe koloru musztardowego, szalik czarny w pepitkę, obuwie sportowe marki New Balans w kolorze czarnym.
Zaginiony mógł mieć ze sobą średniej wielkości czarną walizkę na kółkach.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia tożsamości mężczyzny prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego KMP Gliwice, ul. Powstańców Warszawy 12, tel. 32 336 93 42, 32 336 93 09, 32 336 92 99, całodobowo 32 3369255 lub do najbliższej jednostki policji.

KMP Gliwice