Zaginął Rafał Sekuła z Czerniewic

0

Policja poszukuje zaginionego Rafała Sekuły z Czerniewic (woj. łódzkie). Zaginiony w niedzielę wieczorem (24 lutego) wyszedł z domu. Do tego czasu Rafał Sekuła nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzny poszukuje policja.

Zaginiony Rafał Sekuła z Czerniewic wyszedł z domu ok. godz. 23. w niedzielę i poszedł w nieznanym kierunku. Rodzina zgłosiła jego zaginięcie policji. Od tego czasu nie nawiązał kontaktu z członkami rodziny. Nie wiadomo, gdzie przebywa.

24- latek ma ok. 185- 190 cm wzrostu i jest szczupły. Rafał Sekuła ma kręcone włosy w kolorze ciemnego blondu. W chwili zaginięcia ubrany był w jeansowe niebieskie spodnie, bordową bluzę oraz szare sportowe buty.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego Rafała Sekuły lub mające jakiekolwiek informacje o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim. Tomaszów Maz. ul. Wandy Panfil 44 lub kontakt telefoniczny pod numerami tel. (44) 726 10 67 ( 7:30- 15:30), (44) 726 10 00, lub najbliższą jednostką Policji 997, numer alarmowy 112.

źródło:fakt.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ