GNIEZNO: Znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja prosi o pomoc w identyfikacji

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzą czynności identyfikacyjne n/n mężczyzny, którego zwłoki zostały ujawnione 9 stycznia 2019 roku przy ul. Pod Trzema Mostami w Gnieźnie. W ubraniu denata nie było żadnych dokumentów ani innych rzeczy, które pozwoliłyby na ustalenie jego danych personalnych.

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie prowadzi postępowanie dotyczące ujawnienia w dniu 9 stycznia 2019 roku w Gnieźnie przy ul. Pod Trzema Mostami zwłok nieznanego mężczyzny. Do chwili obecnej, pomimo podjętych czynności nie ustalono tożsamości denata. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny. Denat w chwili ujawnienia zwłok ubrany był w strój roboczy.

Rysopis: wiek: około 40-50 lat, 176 cm wzrostu, 60 kg, normalnej budowy ciała, włosy – szatyn z częściową siwizną. Ubrany był w szare spodnie typu moro z pomarańczowym napisem GA CHC, ciemną kurtkę z napisem MITSUBISHI ELECTRIC, koszulę flanelową w kratę. Przy denacie znaleziono obuwie marki NIKE koloru żółtego. Na szyi mężczyzny znajdował się przewieszony na rzemyku medalik.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę asp. sztab. Arturem Górnym pod numerem telefonu 61 426-02-86 lub dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie pod numerem telefonu 61 426-02-11 lub z najbliższą jednostką Policji.

KPP Gniezno

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ