12 lat ukrywał się przed policją udając własnego brata

0

Radomszczańscy kryminalni, kilka dni temu odnaleźli na budowie we Wrocławiu 59 – letniego mężczyznę, który przed organami ścigania ukrywał się 12 lat. Mężczyzna ten był poszukiwany na podstawie zarządzeń i listów gończych. Wszystko wskazuje na to, że kolejne kilka lat spędzi w zakładzie karnym.

Z ustaleń policjantów zajmujących się tą sprawą wynikało, że poszukiwany mężczyzna w 2007 roku zerwał kontakt z rodziną i wyjechał z Przedborza. Na początku lutego bieżącego roku dociekliwi policjanci dowiedzieli się, że 59- latek jest pracownikiem budowlanym we Wrocławiu. Dodatkowo policjanci ustalili, że poszukiwany zmienił wygląd i przez wiele lat posługiwał się danymi swojego brata.

Ustalenia mundurowych pozwoliły na wytypowanie czterech placów budowy, gdzie na jednym z nich znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna był kompletnie zaskoczony ale doskonale wiedział z czym wiąże się wizyta policjantów w miejscu jego pracy. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami stwierdził, że szybciej „spodziewałby się zobaczyć na tej budowie diabła niżeli policjantów, którzy go znaleźli „.

59 – latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnego aresztu a następnie do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę pozbawienia wolności.

KPP Radomsko

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ