Ci politycy nie przyszli na pogrzeb Jana Olszewskiego

1
fot. Igor Smirnow KPRP

W Warszawie tysiące ludzi oddało hołd Premierowi Janowi Olszewskiemu. Piękne pożegnanie tego wybitnego Polaka, na miejscu przemowa najważniejszych polityków w Polsce z Prezydentem i Premierem na czele, budujące i krzepiące kazanie w Archikatedrze. I co najważniejsze, tysiące, dziesiątki tysięcy Polaków z biało-czerwonymi flagami na placach w Warszawie. Ale też wielu obserwatorów tego dzisiejszego wydarzenia zauważyło brak tych polityków, którzy również z szacunku powinni być na pogrzebie.

Brak tych ludzi w ostatniej drodze Jana Olszewskiego świadczy o jednym: totalnej nienawiści wobec obecnej władzy, do patriotyzmu i wolności, do budowy Polski niezależnej od nikogo, silnej i chrześcijańskiej Ojczyzny.

To świadectwo również braku ludzkich odruchów, tych naturalnych, które powinny cechować ludzi sprawujących polityczne stanowiska.

Oto lista nieobecnych, ludzi których powinniśmy za to po ludzku ocenić:

Nieobecni: PREMIERZY: Suchocka, Bielecki, Buzek, Pawlak, Miller, Marcinkiewicz, Belka, Tusk, Kopacz

PREZYDENCI: Kwaśniewski, Komorowski, Wałęsa

MARSZAŁKOWIE SEJMU: Borowski, Cimoszewicz, Dorn, Schetyna, Sikorski,  itd.

źródło:tvrepublika

1 KOMENTARZ

  1. Gwoli sprawiedliwości -Kidawka Loren była na mszy w kościele, zapewne jako paprotka czy listek figowy gołej PO. Nieobecność na pogrzebie, to grubsza sprawa, szczególnie dla tych beneficjentów solidaruchów, których Mecenas bronił, narażając siebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ