Europejki noszą chusty, aby uniknąć ataków ze strony muzułmańskich migrantów

0

Niemuzułmańskie dziewczyny w Wiedniu zaczęły nosić islamskie chustki, aby zapobiec nękaniu i napaściom seksualnym na ulicach przez muzułmańskich imigrantów.

Podczas wystąpienia w ubiegłym tygodniu na OE24, lokalnej austriackiej stacji telewizyjnej, Marcus Franz, lekarz i były poseł z konserwatywnej Austriackiej Partii Ludowej stwierdził: „Porozmawiaj z kobietami na ulicy, rozmawiaj z dziećmi, rozmawiaj z młodymi dziewczynami. Ja znam ojców, którzy, gdy ich córki wracają wieczorem do domu, gdy mieszkają w obszarze problemowym, dają im chustki na głowę, aby nie były uznawane za Austriaczki.  Znam to osobiście wiele takich osób, w 15. dzielnicy Wiednia, to fakt„.

Franz stwierdził, że Austriaczki boją się z powodu „permanentnej mikrogresji” i są seksualnie nękane  przez muzułmańskich mężczyzn na ulicach Wiednia.Jest to szczególnie powszechne w dzielnicach, w których mieszka wielu migrantów.

Franz dodał, że europejskie dziewczęta, które nie noszą islamskich chust były „narażone na nieprzyjemną agresję i postawy, a dziewczęta i kobiety po prostu się boją”.

„Widać to w populacji, jeśli pracujesz w takim zawodzie jak ja” – zauważył Franz. „Musimy wyraźnie różnić się między osiadłą ludnością a tymi, którzy przybyli niedawno.”

Również niemiecki dziewczęta noszą hidżaby, aby zapobiec prześladowaniom i agresywnym, seksualnym  zachowaniom.

Dyrektor szkoły we Frankfurcie w Niemczech powiedział matce, której córka była agresywnie zastraszana przez muzułmańskich uczniów  z powodu jej blond włosów oraz chrześcijaństwa, że powinna nosić chustę , aby zapobiec nękaniu.

– Twoja córka nie musi pokazywać, że jest Niemką. Poza tym możesz jej dać chustkę na głowę! – powiedział jej dyrektor.

Pod koniec 2016 roku sponsorowana przez ONZ reklama zachęcała kobiety w Niemczech do noszenia islamskich chust w celu pokazania „tolerancji”.Rząd niemiecki wykorzystał środki publiczne, aby uruchomić 18-sekundową reklamę.

Wiele kobiet w Szwecji również zaczęło nosić islamskie chusty, aby uniknąć molestowania seksualnego i napaści.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ