MOSKWA: W czasie sabatu czarownic wiedżmy wsparły Putina

0

Kilkadziesiąt osób wzięło udział w zorganizowanym w centrum Moskwy sabacie czarownic. Podczas ceremonii organizacja okultystyczna Imperium Najpotężniejszych Wiedźm otoczyła magiczną opieką prezydenta Rosji Władimira Putina.

Telewizja Biełsat informuje, że wiedźmy oraz wiedźmini utworzyły „magiczny krąg”, który ma chronić Rosję, a szczególnie Władimira Putina. Jak twierdzą, choć prezydent zdobył w ostatnich wyborach 77 procent głosów, potrzebuje magicznej pomocy.

Sam obrzęd polegał na czytaniu księgi Aleny Pałyń, założycielki Imperium Najpotężniejszych Wiedźm i trwał około 20 minut. Podczas ceremonii nie wykorzystywano portretu Putina ani okultystycznych przedmiotów. Organizacja twierdzi, że to wystarczy, by przekazać Rosji i prezydentowi magiczną moc.
– Kto słyszy i nie słyszy, kto widzi i nie widzi, kto był, jest i będzie – nie zapomni moich słów. Wznieś się ku wielkości, siło Rosji, pokieruj drogami Władimira Putina dokładnie i sprawiedliwie – zaklinała prowadząca obrzęd Alena Pałyń.

– Kto ze złem do nas przychodzi, kto ze złem od nas odchodzi, kto szkodzi i zło mówi, na wieki wieczne i nieskończone – przeklęci niech będą wrogowie! – wtórowali obecni.

Założycielka Imperium Najpotężniejszych Wiedźm zapewniła, że obrzęd przeprowadzono na korzyść Rosji, a Putin jest jej twarzą. – W państwie sytuacja jest ciężka, i chcemy wesprzeć prezydenta tymi siłami, które mamy – wyjaśniła inna wiedźma Irina. – Chcemy, by złoczyńcy (atakujący Putina – przyp. red.) zamilkli! – podkreśliła.

Pałyń oświadczyła, że dzień i miejsce „kręgu mocy” wyznaczone zostały nieprzypadkowo. – Wszystko zostało dokładnie obliczone, by energia przeszła prawidłowo. Jego celem była poprawa jakości życia na świcie przez Rosję. Ale nie możemy omijać prezydenta kraju i musimy mu pomóc – dowodziła.

źródło: TV Biełsat/tvpinfo

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ