KROSNO: Zaginął pasjonat języka polskiego oraz autor książek

0

Wyszedł z domu 28 stycznia i ślad po nim zaginął. 49-letni Maciej Penar z Krosna (woj. podkarpackie) to pasjonat języka polskiego oraz autor książek o mieście i dla dzieci. Od kilkunastu lat układa także szarady językowe. Od poniedziałku nie kontaktował się z rodziną. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które mają informacje o jego miejscu pobytu.

Jak podaje portal Krosno24.pl, Maciej Penar to pasjonat języka polskiego i 3-krotny zdobywca tytułu „Mistrza Ortografii” w dyktandzie organizowanym przez Krośnieńską Bibliotekę Publiczną w latach 2016-2018. Jest autorem powieści dla dzieci, szarad oraz książki o działalności Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Krośnie pt. „Krośnieńskie porządki. Historia oczyszczania i estetyki miasta”.

Maciej Penar 28 stycznia 2019 roku wyszedł z miejsca zamieszkania i do tej pory nie powrócił, jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego:
wzrost 176 cm, średniej budowy ciała, włosy krótkie blond – łysiejący, oczy piwne. Ubrany był w czarną pikowaną kurtkę, granatowe dżinsy i czarne buty. Mężczyzna może ze sobą nosić czarny plecak firmy „adidas”.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosimy kierować do Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, tel. (13) 43 29 310 lub tel. alarmowy 112.
źródło:  KMP Krosno

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ