Nikola od miesiąca nie wróciła do domu

0

Podkarpaccy policjanci poszukują 18-letniej Nikoli Piątkowskiej z Rzeszowa. Dziewczyna była widziana po raz ostatni 7 stycznia. Do tej pory nie wróciła do domu.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie apelują o pomoc w poszukiwaniach 18-letniej Nikoli Piątkowskiej. Dziewczynę widziała po raz ostatni 7 stycznia jej matka.

Rzeszowscy policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji ustalili, że dziewczyna mogła wyjechać z miasta.

15 stycznia (ponad tydzień po zaginięciu) wysłała matce SMS. Jak udało się potwierdzić, wiadomość została nadana z Zakopanego.

Zdaniem śledczych, później dziewczyna mogła udać się w kierunku Warszawy.

Nikola ma 18 lat, ale wygląda na starszą, niż jest w rzeczywistości. Ma 180 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, długie, czarne i proste włosy oraz brązowe oczy.

W chwili zaginięcia miała na sobie czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, materiałowe spodnie koloru czarnego, czarne buty – kozaki na szpilce. Na lewej ręce nosiła złotą bransoletkę.

Według rzeszowskich kryminalnych nastolatka  może przebywać w Warszawie lub w bliskiej okolicy tego miasta.

Policjanci proszą osoby, które znają miejsce pobytu Nikoli lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel: 17 858 33 10 lub 112.

Ex/wp

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ