WARSZAWA: Ukradł drapieżnego ptaka. Szuka go policja

0

Mężczyzna ukradł drapieżnego myszołowa towarzyskiego z jednego z biur w Warszawie. Ptak jednak nie chciał być „łupem”, bo odfrunął. Odłowili go strażnicy miejscy z „Eko Patrolu”. Policja poszukuje sprawcy nietypowej kradzieży.

Policjanci z Komisariatu na Targówku prowadzą czynności w sprawie włamania do lokalu przy ul. Św. Wincentego i kradzieży myszołowca towarzyskiego. Ptak szczęśliwie wrócił do właścicielki, a policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem. Informacje można przekazywać do Dyżurnego Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod numerem tel. 22 603-81-71 lub policjantowi prowadzącemu tę sprawę tel. (22) 603-81-52.

Do zdarzenia doszło 4 stycznia br. Nieznany sprawca włamał się do biura przy ul. Św. Wincentego i dokonał kradzieży myszołowca towarzyskiego wraz ze specjalną rękawicą sokolniczą. Ptak szczęśliwie wrócił do właścicielki.

W toku wykonanych czynności policjanci zabezpieczyli zapis z kamery monitoringu i na jego podstawie uzyskali rysopis mężczyzny, który może mieć bezpośredni związek z tym przestępstwem.

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje odnośnie opisanego zdarzenia proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z Dyżurnym Komisariatu Policji Warszawa Targówek w siedzibie jednostki przy ul. Chodeckiej 3/5, bądź pod całodobowym numerem telefonu (22) 603-81-71, lub policjantem prowadzącym sprawę tel. (22) 603-81-52 powołując się na numer l.dz. KPD-II-114/19 (SWD-5641/19).

Informacje można przekazać także w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp6@ksp.policja.gov.pl.

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ