SZWECJA: Torturował zbiorowo gwałconą dziewczynę i jest wolny

0

24-letni Afrykanin Abokor  uczestniczył w gwałcie młodej kobiety  w Örebro. Gdy ofiara próbowała uciekać przez okno przypalał kobietę papierosem. Jednak Afrykanin spędził zaledwie sześć  miesięcy w więzieniu – a kiedy został zwolniony, natychmiast zaczął popełniać nowe zbrodnie.

Abokor wraz  z młodym  Arabem  napadł na kobietę w jej mieszkaniu. Przestępstwo miało miejsce w związku z after party. Kobieta była wtedy pijana i zasnęła w łóżku, gdy poczuła, iż  ktoś ściąga jej dżinsy i majtki. Stwierdziła, że ​​mężczyźni ściągnęli ją na ziemię i śmiali się z niej:  – Ona miesiączkuje! –   kpili z ofiary zanim zaczęli tortury. Potem Afrykanin i Arab ją zgwałcili.

– Musisz się opłukać. Teraz moja kolej!  – usłyszała, jak ktoś mówi po pierwszym stosunku. Kobieta oświadczyła, że ​​była zmuszona do kilku stosunków seksualnych. Podczas ataku seksualnego ofiara próbowała uciec z mieszkania przez okno. Wtedy Abokor  wielokrotnie uderzył ją w twarz i przypalił papierosem na udzie.

Jej sąsiad usłyszał, jak kobieta krzyczała: – Nie chcę tego!

To było o 8:30, gdy usłyszał płacz i zobaczył, jak  młoda kobieta stoi przed drzwiami prawie naga, tylko w koszulce.  Dziewczyna zaczęła opowiadać o bestialskim akcie, który miał jej w jej mieszkaniu. Była bardzo smutna i opowiedziała szczegółowo, jak  przestępcy śmiali się z jej miesiączki i myśleli, że fajnie jest robić z tego dowcipy.

Abokor został skazany przez Sąd Okręgowy w Örebro na 4 lata i 3 miesiące więzienia za poważny gwałt i nadużycie. W tym samym czasie Hassan został skazany na dwa lata więzienia za poważny gwałt.

Jednakże do Sądu Apelacyjnego wniesiono apelację od wyroku, który znacznie zmniejszył karę. Sąd Apelacyjny w Göta ogłosił nowy wyrok. Abokor został całkowicie uniewinniony ze względu na brak dowodów DNA w postaci śladów jego nasienia. Zamiast tego został skazany na sześć miesięcy więzienia tylko z powodu pobicia i przypalania kobiety. Z kolei Hassan, który pochodzi z Libanu i ma teraz 21 lat, został skazany za gwałt, ale uciekł ze Szwecji.

Abokor wkrótce też  był wolnym człowiekiem  i natychmiast po uwolnieniu zaczął popełniać nowe zbrodnie. Dwa dni przed Wigilią został przyłapany z nożem na ulicy. Dochodzenie wykazuje, że był winny poważnego przestępstwa narkotykowego, trzech przypadków drobnych przestępstw narkotykowych i dwóch przypadków naruszenia prawa. Wcześniej był skazany za, między innymi, podpalenie, nadużycia i bezprawne groźby.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ