Patrycję potrącił ford, a po chwili przejechał po niej drugi samochód. 18-latka zmarła w szpitalu

0

18-letnia Patrycja została potrącona przez kierowcę forda na przejściu dla pieszych w Garwolinie (woj. mazowieckie), a później przejechał po niej drugi samochód. Jego kierowca nawet się nie zatrzymał. W wyniku doznanych obrażeń młoda kobieta zmarła w szpitalu. Policja apeluje o pomoc w ustaleniu osoby, która przejechała leżącą na drodze pieszą.

Do zdarzenia doszło 20 stycznia po godzinie 17 w Garwolina na ul. Lubelskiej, na oświetlonym przejściu dla pieszych, w terenie zabudowanym. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 18-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych od strony ul. Górnej w Sulbinach. Pojazd jadący od strony Lublina zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, a młoda kobieta została potrącona na drugim pasie drogi, przez pojazd m-ki Ford Focus jadący od Garwolina – pojazdem kierował 29-letni mężczyzna. Z relacji już ustalonych świadków, wynika, że kierowca Forda po zdarzeniu zjechał w boczną drogę i tam się zatrzymał, a po leżącej kobiecie przejechał inny nieustalony pojazd, który nie zatrzymał się.  Kobieta na skutek poniesionych obrażeń, zmarła w szpitalu. Kierowcy forda zostało zatrzymane prawo jazdy – podczas zdarzenia był trzeźwy. Czynności na miejscu zdarzenia zostały wykonane pod nadzorem prokuratora.

Policjanci poszukują osób posiadających istotne informacje związane z ta sprawą o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Garwolinie pod nr tel. 25 684 02 00 lub 112.

KPP Garwolin

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ