WŁOCHY: Somalijczyk udawał pielęgniarza aby gwałcić kobiety na porodówkach

0

43-letnia Włoszka była w sylwestra w szpitalu Sant Eugenio w Rzymie, kiedy to do oddziału położniczego wtargnął Somalijczyk ubiegająca się o azyl. Ukradł z szatni szpitalnej strój pielęgniarski, i tak przebrany potem wszedł do sali, w której kobieta czekała na poród. Według lokalnych mediów, mężczyzna pierwszy masturbował się przed 43-latka, a następnie wsadził jej rękę między nogi. Po czym próbował zgwałcić kobietę.

Ofiara krzyczała, jak podaje  liberoquotidiano.it, co sprawiło, że nadbiegli lekarze oraz pielęgniarki i wezwał policję.

Funkcjonariusze aresztowali na miejscu mężczyznę ubiegającego się o azyl. Jak się okazało przebywa on  we Włoszech od kilku lat i wielokrotnie popełniał przestępstwa. Obecna sprawa nie jest pierwszą próbą zgwałcenia kobiety w ciąży. W przeszłości kilka razy uzyskał dostęp do sal porodowych, aby zapewnić sobie satysfakcję seksualną kosztem bezbronnych kobiet.

2 stycznia zboczeniec został aresztowany. Tymczasem sąd zdecydował, że uchodźca musi poddać się szeroko zakrojonemu badaniu psychiatrycznemu.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ