Joanna pojechała na Sylwestra do Berlina i zniknęła

0

Zaginęła Joanna Aleksandra Dawidowska. 25-latki poszukuje policja w Berlinie. To właśnie tam widziano ją po raz ostatni. Polka spędzała w stolicy Niemiec Sylwestra. Zatrzymała się w hostelu przy ulicy Storkower w Prenzlauer Berg. Od 2 stycznia nie ma z nią kontaktu.

Joanna Aleksandra Dawidowska była po raz ostatni widziana w hostelu, w którym się zatrzymała podczas wizyty w Berlinie. Policja poinformowała, że od 2 stycznia nie nawiązała kontaktu z bliskimi, nie wróciła także do Polski.

25-latka ma 1,64 m wzrostu, krótkie włosy w kolorze ciemnego blondu, a z tyłu głowy długi warkoczyk. Joanna nosi duże plastikowe okulary (takie jak na zdjęciu). W chwili zaginięcia miała na sobie ciemnobrązową kurtkę zimową z kapturem o długości do kolan, ciemnoszary wełniany sweter i ciemnoszare spodnie z tkaniny.

Osoby, które widziały Joannę po 1 stycznia, wiedzą gdzie przebywa, miały z nim kontakt lub posiadają istotne informacje, proszone są o skontaktowanie się z policją pod numerem (030) 4664912444. Jak podał portal „Berlin po Polsku”, według nieoficjalnych doniesień, podobną do Polki kobietę widziano w okolicach Alexanderplatz.

ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ