Wózkiem widłowym wywiózł z posesji auto z synową w środku

0

Na terenie gminy Czajków, mężczyzna kierując wózkiem widłowym umyślnie załadował samochód osobowy marki citroen, w którym przebywała kobieta, a następnie wywiózł pojazd z prywatnej posesji i pozostawił go na drodze. W związku z narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pokrzywdzonej, sprawca został zatrzymany w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie.

W miniony poniedziałek (14.01.2019r.) mundurowi interweniowali w gminie Czajków na terenie prywatnej posesji. Zgłoszenie dotyczyło konfliktu rodzinnego, który zakończył się narażeniem na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

W policyjnym areszcie został zatrzymany 60-letni mieszkaniec gminy Czajków. Mundurowi ustalili, że mężczyzna prowadząc wózek widłowy umyślnie załadował samochód osobowy marki citroen, w którym przebywała 30-letnia kobieta (mieszkanka gminy Czajków)  i wywiózł pojazd poza posesję. Sprawca samochód pozostawił na drodze. Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia nie doznała obrażeń ciała i nie wymagała pomocy ambulatoryjnej.

Policjanci podejrzanego  zatrzymali w policyjnym areszcie do dyspozycji Prokuratora Rejonowego w Ostrzeszowie, mężczyzna w chwili zatrzymania był trzeźwy. W przedmiotowej sprawie śledczy prowadzą dochodzenie pod nadzorem Prokuratora. Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za narażenie na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia pokrzywdzonej.

KPP Ostrzeszew

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ