WARSZAWA: Maciej wyszedł do klubu i nie wrócił

0

W  piątek, 11 stycznia zaginął 25-letni Maciej Góraj – doktorant ursynowskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. W akcję poszukiwawczą zaangażowana jest rodzina. Mężczyzny szuka też policja.

Maciej wyszedł w piątek, 11 stycznia o godz. 22:56 z klubu Bazar przy ulicy Jagiellońskiej 13 w Warszawie. Jak ustaliła policja sygnał GPS z jego telefonu urwał się na ulicy Zamoyskiego, pomiędzy Marcinkowskiego a Sprzeczną o 23:10, przemieszczał się prawdopodobnie w kierunku Targowej.

W poszukiwania włączyli się funkcjonariusze policji, którzy wraz z rodziną proszą o pomoc w odnalezieniu zaginionego mężczyzny.

25-letni Maciej Góraj ma około 183 cm wzrostu, jest szczupły, ma długie brązowe włosy. W piątek ubrany był w błękitną koszulę w drobne granatowe listki, cienki granatowy sweter, jasnobrązowe spodnie i brązowe półbuty. Wyszedł bez kurtki i plecaka. Prawdopodobnie miał przy sobie dokumenty.

– Błagam o pilny kontakt z jakąkolwiek informacją mogącą pomóc w jego odnalezieniu – prosi żona Macieja, Patrycja Góraj, również studentka ursynowskiej SGGW. Telefon kontaktowy to 500 11 96 34.

źródło: haloursynow.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ