NIEMCY: Afgańczyk zaatakował nożem ciężarną Polkę. Jej dziecko nie żyje

0

 

25-letnia ciężarna Polka została w piątek wieczorem zaatakowana nożem w szpitalu w Bad Kreuznach w niemieckiej Nadrenii-Palatynacie – poinformowała w sobotę prokuratura w Moguncji. Jej nienarodzone dziecko zostało tak ciężko ranne, że wkrótce zmarło.

Kobieta musiała być w trybie pilnym operowana; jej stan jest obecnie stabilny.
Domniemany sprawca, ubiegający się o azyl 25-letni Afgańczyk, próbował zbiec, ale policja schwytała go na dworcu kolejowym w Bad Kreuznach. Obecnie przebywa w areszcie, postawiono mu zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa i dokonania ciężkiego uszkodzenia ciała.
Między Polką a nim doszło najpierw do sprzeczki, a potem Afgańczyk kilkakrotnie pchnął swą ofiarę nożem. Dalszych szczegółów, w tym motywów czynu, policja i prokuratura na razie nie ujawniły.
Niemiecka agencja DPA  nie podała narodowości poszkodowanej. O tym, że chodzi o Polkę, poinformowały inne niemieckie media.

źródło:tvpinfo

BRAK KOMENTARZY

  1. POCO BIORĄ TAKICH DO KRAJU JESZCZE TROCHĘ TO OPANUJĄ CAŁY KRAJ ALE POLKI LECĄ NA KASĘ NIE PATRZĄ TRZY TO ARAB CZY TO MURZYN OBY KASĘ MIELI DOBRĄ I DOBRZE IM SIĘ ZROBIŁO TYLE FACETÓW POLSKICH JEST A LECĄ NA EUROPEJCZYKÓW NIC DZIWNEGO POTEM DOCHODZI DO TRAGEDI

    • A Polak to nie Europejczyk? bo Arabia Saudyjska nie słyszałam żeby leżała w Europie?! Nie wzięłabym muzlumanina ale też i niedouczonego Polaka !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ