NIEMCY: Afgańczyk zaatakował nożem ciężarną Polkę. Jej dziecko nie żyje

4

 

25-letnia ciężarna Polka została w piątek wieczorem zaatakowana nożem w szpitalu w Bad Kreuznach w niemieckiej Nadrenii-Palatynacie – poinformowała w sobotę prokuratura w Moguncji. Jej nienarodzone dziecko zostało tak ciężko ranne, że wkrótce zmarło.

Kobieta musiała być w trybie pilnym operowana; jej stan jest obecnie stabilny.
Domniemany sprawca, ubiegający się o azyl 25-letni Afgańczyk, próbował zbiec, ale policja schwytała go na dworcu kolejowym w Bad Kreuznach. Obecnie przebywa w areszcie, postawiono mu zarzuty m.in. usiłowania zabójstwa i dokonania ciężkiego uszkodzenia ciała.
Między Polką a nim doszło najpierw do sprzeczki, a potem Afgańczyk kilkakrotnie pchnął swą ofiarę nożem. Dalszych szczegółów, w tym motywów czynu, policja i prokuratura na razie nie ujawniły.
Niemiecka agencja DPA  nie podała narodowości poszkodowanej. O tym, że chodzi o Polkę, poinformowały inne niemieckie media.

źródło:tvpinfo

4 KOMENTARZE

  1. POCO BIORĄ TAKICH DO KRAJU JESZCZE TROCHĘ TO OPANUJĄ CAŁY KRAJ ALE POLKI LECĄ NA KASĘ NIE PATRZĄ TRZY TO ARAB CZY TO MURZYN OBY KASĘ MIELI DOBRĄ I DOBRZE IM SIĘ ZROBIŁO TYLE FACETÓW POLSKICH JEST A LECĄ NA EUROPEJCZYKÓW NIC DZIWNEGO POTEM DOCHODZI DO TRAGEDI

    • A Polak to nie Europejczyk? bo Arabia Saudyjska nie słyszałam żeby leżała w Europie?! Nie wzięłabym muzlumanina ale też i niedouczonego Polaka !

  2. Jebany huj po co nam tacy w kraju ludzie debile ze akceptują pomoc uchodzcom niech zostana w swoim kraju a nie przyjeżdżają do nas i robią zle rzeczy nasz naród to głupi powinni byc przeciwni przyjmowania uchodźców

ZOSTAW ODPOWIEDŹ