36-letni mieszkaniec Wołomina od września nie wrócił do domu

0

Policjanci wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie poszukują zaginionego 36-letniego Patryka Rutkowskiego, który ostatni raz był widziany w dniu 10 września 2018 r. w Wołominie w miejscu zamieszkania, skąd wyszedł i do chwili obecnej nie powrócił do niego oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Patryk Rutkowski s. Zbigniew, ur. 17. 09.1982r w Słupsku zamieszkały Wołomin, ul. Wileńska.

Rysopis: wzrost ok. – 175 cm, budowa ciała – szczupła, włosy – czarne, krótkie, kolor oczu – brązowe, wyraźne rysy szczęki, uszy – odstające, nos – wypukły, uzębienie – niepełne, zęby zniszczone, brak zęba II w górnej szczęce.

Ubranie: koszulka typu :polo: koloru białego z suwakiem na wysokości klatki piersiowej, spodnie jeansowe koloru ciemno-niebieskiego z wyblakniętymi wzorami na wysokości ud, saszetka na pasku noszona wzdłuż tułowia koloru brązowo-zielonego we wzór „moro”, buty typu sportowego, sznurowane, koloru czarnego z elementami odblaskowymi, na lewym przedramieniu zegarek marki „Casio” koloru czarnego. Posiadał przy sobie portfel czarny, materiałowy, telefon komórkowy marki Samsung J3 w czarnym otwieranym pokrowcu.

Znaki szczególne: tatuaże: na lewym przedramieniu w kształcie pająka, na prawej łopatce
w kształcie kościotrupa, w okolicy lewego łokcia w kształcie liter pisma orientalnego. Blizny: na lewym przedramieniu tzw. „sznyty” po cięciach nożem, na wysokości, w okolicy szyi krtani blizna poprzeczna

Stan zdrowia: Mężczyzna uzależniony od alkoholu, leczył się odwykowo, leczy się na zapalenie trzustki i wątroby, na stałe przyjmuje w związku z tym leki, zerwany staw skokowy prawej kończyny dolnej (utyka na prawą nogę).

Zaginiony w dniu 10.09.2018r. wyszedł z miejsca zamieszkania, tj. Wołomin, ul Wileńska oznajmił, że idzie szukać pracy (wcześniej pracował jako mechanik samochodowy/rowerowy). Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu ze zgłaszającą.

Wszelkie informacje o zaginionym mężczyźnie prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie przy ul. Wileńskiej 43a, tel. (22) 60-47-900, (22)776-20-21 bądź Wydziałem Kryminalnym KPP Wołomin, tel. (22) 60 47 211: lub za pośrednictwem poczty elektronicznej:  komendant.wolomin@ksp.policja.gov.pl.

KSP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ