Rozpoczął się proces czarnoskórego francuskiego rapera Nicka Conrada, który w piosence „Wieszajcie białych” (fr. „Pendez les blancs”) nawołuje do torturowania i mordowania białych dzieci oraz linczowania ich rodziców i zabierania im majątków. Surowego ukarania mężczyzny żądają francuski rząd i organizacje antyrasistowskie.

Pochodzący z rodziny kameruńskich imigrantów raper śpiewa o „wchodzeniu do żłobków i zabijaniu białych niemowląt”. Namawia u utworze do łapania i ćwiartowania dzieci oraz do wieszania ich rodziców.

ZOBACZ!  Wielki obrońca wartości chrześcijańskich zatrzymany na nielegalnej seksimprezie. Węgrzy zszokowani, europoseł zrezygnował z madatu
Równie brutalny jest teledysk, w którym widać rapera znęcającego się nad białym mężczyzną. Na początku klipu główny bohater grany przez Conrada daje swojej ofierze dwie sekundy na ucieczkę, po czym strzela mu w plecy.

Materiał został usunięty z serwisu YouTube, ale nadal można go znaleźć w internecie.

Raper broni się, twierdząc, że w teledysku potępia rasizm i apeluje o miłość do bliźniego. Jego adwokaci domagają się uniewinnienia.

źródło:tvpinfo

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ