Co się stało z Małgorzatą Kotkowską z Przemyśla?

0
Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu poszukują zaginionej 43-letniej Małgorzaty Kotkowskiej z Przemyśla. Z zebranych w tej sprawie informacji wynika, że przemyślanka 15 października br. w godzinach popołudniowych wyszła z miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie wróciła, ani nie skontaktowała się z rodziną. Każdy, kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu, proszony jest o kontakt z przemyską Policją.

Rysopis: wzrost 170 cm, waga około 80 kg, średniej budowy ciała, nos prosty średni, uszy średnie przylegające, oczy koloru zielonego, włosy krótkie obcięte na jeżyka koloru brązowego.

Zaginiona była ubrana w spodnie jeansowe koloru granatowego, kurtkę koloru czarnego z kapturem – pikowaną, bluzkę z krótkim rękawem koloru czarnego, buty za kostkę koloru czarnego z zamkiem koloru złotego, zielono-czarny sweter.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta może przebywać na terenie powiatu leskiego w miejscowościach Solina, Polańczyk lub Werlas.

Osoby, które widziały zaginioną lub mają informacje o jej miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jej miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego przemyskiej komendy tel. 16 677 3661, 16 677 33 25 oraz  pod numer alarmowy  112.

KWP Rzeszów

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ