PYRZYCE: Hiszpan zabił Polkę i jej dwóch synów i popełnił samobójstwo

0
fot symboliczne/ Policja

Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w jednym z mieszkań w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie). Do tragedii doszło około godziny 13:00 na osiedlu Pod Lipami. Według nieoficjalnych informacji, Victor M. mężczyzna narodowości hiszpańskiej miał zabić nożem swoją 33-letnią partnerkę, a następnie udusił jej dwóch 10-letnich synów. Na końcu miał popełnić samobójstwo. Z mieszkania zdołała uciec 11-letnia córka kobiety.

– Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób – poinformowała w sobotę rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska. Dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci, a także biegły z zakresu medycyny sądowej.

– Postępowanie prowadzone jest w kierunku podejrzenia popełnienia zbrodni zabójstwa – wyjaśniła prok. Biranowska-Sochalska.

Według relacji sąsiadów, mężczyzna i kobieta prawdopodobnie byli w związku. Mężczyzna nie mieszkał w Polsce na stałe – przyjechał z Hiszpanii na święta.

Źródło: PAP

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ