Policjanci z IV Komisariatu Policji w Łodzi poszukują zaginionego Michała Zaborowskiego. 16 grudnia 2016 roku, około godziny 10:00 z Technikum Samochodowego w Łodzi, ul. Łąkowa 4 oddalił się poszukiwany. Do dnia dzisiejszego nie pojawił się w szkole i nie wrócił do miejsca zamieszkania. Prawdopodobną przyczyną niepowrotu do domu była chęć usamodzielnienia się młodego mężczyzny.

Michał Zaborowski ur.1996 roku, zamieszkały: Anielin Swędowski. Rysopis zaginionego: Wzrost 176-180 cm; waga 5-69 kg; sylwetka szczupła; włosy ciemny blond, proste, długie do ramion; oczy niebieskie; twarz pociągła; uszy przylegające; nos prosty; uzębienie pełne.Ubiór zaginionego:  Kurtka zimowa ortalionowa do pasa koloru granatowego z kapturem z odblaskowymi pasami na rękawach i plecach; spodnie typu jeans koloru niebieskiego; buty zimowe za kostkę koloru czarnego, szara bluza sportowa na ekspres z kapturem; silnie zniszczony plecak koloru czarnego z nazwą zespołu metalowego.

Wszystkich, którzy mogliby  przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego prosi o kontakt IV Komisariatem Policji w Łódź ul.Kopernika 29/31  tel 665-23-46 (w godz. 8-16) lub 997.

KWP Łódź

Zobacz również: