Zaginął 28-latek z Gdańska

0

Paweł Lewandowski po raz ostatni był widziany we wtorek, gdy wychodził ze swojego mieszkania. Od tamtej pory nie kontaktował się z rodziną ani ze znajomymi. Policja prosi o kontakt wszystkich, którzy widzieli mężczyznę lub wiedzą, gdzie obecnie przebywa.

Policjanci z komisariatu na Osowej szukają 28-letniego Pawła Lewandowskiego. Mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscu zamieszkania w dniu 11.12. 2018 roku o godzinie 18.00. Mężczyzna do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci szukają mężczyzny i jednocześnie proszą o informacje, które mogą pomóc w jego odnalezieniu.

Policjanci z Komisariatu IX Policji w Gdańsku dziś (12.12.2018 r.) przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 28-letniego mężczyzny, Paweł Lewandowski ostatni raz widziany był przez rodzinę w miejscu zamieszkania 11 grudnia 2018 r. około godziny 18.00.

Mężczyzna wyszedł ze swojego rodzinnego domu i od tamtego czasu nie skontaktował się z bliskimi.

Paweł Lewandowski w dniu zaginięcia ubrany był w spodnie materiałowe koloru brązowego, kurtkę zimową z kapturem w ciemnym kolorze, buty skórzane koloru brązowego, plecak koloru czarnego. Mężczyzna ma ok. 176 cm wzrostu, jest szczupły ma jasne krótkie włosy i niebieskie oczy.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny lub ustaleniu jego miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem Policji na Osowej przy ul. Balcerskiego 35  tel. dyżurnego: (58) 521-11-22 lub pod numerem alarmowym 112.
KMP Gdańsk

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ