Pan Sergiusz wyszedł do fryzjera i przepadł bez wieści

0

Mężczyzna zaginął 6 grudnia bieżącego roku. Rodzina prosi o pomoc w odnalezieniu chorego na nadciśnienie 80-latka.  Trwa akcja poszukiwawcza.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce poszukują 80-letniego mieszkańca Czeremchy. Zaginiony w ubiegły czwartek wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

Sergiusz Nazaruk  ma 80 lat, 176 cm. wzrostu, krępą budowę ciała, siwe włosy. Jak informuje rodzina, zaginiony choruje na nadciśnienie i musi przyjmować regularnie leki. Mężczyzna w dniu zaginięcia, około godziny 13:00 wyszedł od fryzjera na ulicy Brzozowej w Czeremsze. Prywatne kamery zarejestrowały jego obecność w Czeremsze Wsi 6 grudnia, o godzinie 15:42. Szedł w kierunku drogi krajowej 66 łączącej Połowce i Kleszczele. Znaki szczególne – lekko utyka na lewą nogę, miewa zaniki pamięci, okresowo miewał czerwone plamy na twarzy.

W dniu zaginięcia, Sergiusz Nazaruk ubrany był w garniturowe, ciemne spodnie, granatową kurtkę długości 3/4, szarą czapkę typu kaszkiet i buty za kostkę.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Hajnówce pod numerem telefonu 85 831 04 00 lub z numerem alarmowym 112, bądź z najbliższą jednostką Policji.

Policja Podlaska

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ