NIEMODLIN: Zaginął Maciej Znamirowski. Policja prosi o pomoc

0

Maciej Znamirowski po raz ostatni był widziany 8 grudnia tego roku, od tego czasu nie dał żadnego znaku życia. Policjanci z Niemodlina proszą o kontakt wszystkie osoby, które mają informacje o miejscu jego pobytu.

Policjanci z Niemodlina poszukują zaginionego Macieja Znamirowskiego. Mężczyzna po raz ostatni widziany był 8 grudnia 2018 roku. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Niemodlinie pod numerem 77 402 36 53 lub 112 albo z najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju.

Mężczyzna ostatni raz widziany był 8 grudnia 2018 w swoim miejscu zamieszkania we wsi Niewodniki w gminie Niemodlin. Od tamtej chwili nie powróci do domu, nie nawiązał tez żadnego kontaktu z bliskimi.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami z Komisariatu Policji w Niemodlinie pod nr tel. 77 402 36 53, bądź najbliższą jednostką Policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ