W piątek obywatel Libii został przez sąd oskarżony o gwałt na 9-letniej dziewczynce w Malmö. Mężczyzna zwabił dziewczynę do toalety, gdzie ją zastraszył i  zgwałcił. Był już wcześniej karany.

25 października policja otrzymała wezwanie od świadków, że na obszarze Scheelegatan-Sallerupsvägen-Sköldgatan w Malmö doszło do gwałtu. Policja początkowo nie chciała ujawniać informacji na temat tego przestępstw.  Jednak  prokurator Charlotte Ottosen oświadczyła, że ​​chodzi o gwałt na dziecku. Wkrótce zatrzymano podejrzewanego o ten czyn mężczyznę.

30-letni Mohammed Hasan został wczoraj oskarżony o gwałt na dziecku. Hassan pochodzi z Libii i wyemigrował do Szwecji w 2009 roku.

Hassan zwabił dziewięcioletnią dziewczynkę do toalety, którą następnie zamknął. Potem pchnął ją na podłogę, uderzył ją w twarz, ściągnął ubranie z dolnej części ciała i przytrzymał jej nogi. Potem złapał ją za gardło i groził, że ją uderzy, jeśli nie przestanie krzyczeć. Hassan włożył dziecku  palce do pochwy i odbytu.  A potem zgwałcił.  W  akcie oskarżenia opisano, że po dziewczyna miała siniaki, urazy i krwawienie w wyniku czynności seksualnych w jej pochwie i odbycie.

Prokurator domaga się, aby Hassan został deportowany ze Szwecji i aby przez 15 lat nie mógł do niej wracać. Proces trwa.

źródło: ZOBACZ TU WIĘCEJ