Kenijczyk po zamordowaniu 17-letniej Niemki: Właśnie zabiłem tę dziwkę!

0

Rodzice zgłosili zaginięcie dziewczyny. Według danych policji około 200 osób wzięło udział w poszukiwaniu zaginionej dziewczyny, w tym kilkudziesięciu policjantów i strażaków, a także pracowników służb ratowniczych. Nurkowie przeszukali jezioro. Ale poszukiwania na jeziorze zostały przerwane. Gdyż dokonano   makabrycznego odkrycia: ciało17-latki  znaleziono w schronisku dla  uchodźców w  St. Augustin. Wkrótce mieszkający tam  Kenijczyk przyznał się do morderstwo: –  Właśnie zabiłem te dziwkę! – stwierdził beznamiętnie.

Nastolatka  została znaleziona martwa w ośrodku dla azylantów w St. Augustin,

Po przeprowadzeniu badań i potwierdzeniu jego udziału w przestępstwie Kenijczyk został aresztowany przez policję.

Podejrzany użył przemocy wobec dziewczyny – powiedział  Robin Faßbender, prokurator generalny z Bonn.  –  To było zabójstwo z premedytacją.

Podejrzany oświadczył podczas przesłuchania, że ​​spotkał się z ofiarą  wieczorem. Potem poszli razem do kawiarni. A w końcu zabrał ją do pokoju dla azylantów. Według dotychczas niepotwierdzonych informacji, Afrykanin próbowałby zgwałcić dziewczynę. Kiedy stawiała opór, Kenijczyk zabiłby ją bez skrupułów.

Prokurator nie chciał podawać żadnych dodatkowych informacji o okolicznościach przestępstwa, ale nie użyto żadnej broni. Migrant musiał zabić uczennicę gołymi rękami.

Wygląda na to, że Kenijczyk skontaktował się ze swoją ofiarą za pośrednictwem sieci społecznościowej i zwabił ją na spotkanie. – stwierdza prokurator.

Źródło:ZOBACZ TU WIĘCEJ

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ