HOLANDIA: Muzułmanin i jego przyjaciele gwałcili wiele razy 14-latkę. Nie zostali nawet aresztowani

0

16-letnia Holenderka przechodziła piekło przez dwa lata, była regularnie gwałcona przez muzułmanina i jego dwóch kolegów.

Redouan B. (21 lat ) zaprzecza, że ​​ wykorzystywał i gwałcił nastolatkę: – Nawet jej nie znam –  powiedział we wtorek w sądzie w Bredzie. Prokurator nie uwierzył w słowo mężczyzny i zażądał dla niego trzech lat więzienia.

Dziewczyna powiedziała, że spotkali się podczas jej czternastych urodzin. Była z przyjacielem w McDonaldzie. Potem  kontaktowali się poprzez Whatsappi. Wymienili zdjęcia, ale  Redouan stał się natrętny, chodziło mu o seks.

– Od samego początku chodziło mu tylko o jedną rzecz: o seks z nieletnią dziewczyną – podsumował prokurator Alexander King.  – Oskarżony ją szantażował, zastraszał.

 W końcu dziewczyna uprawiała z nim  seks od pięciu do dziesięciu razy. Wbrew swej woli. Nie tylko z podejrzanym, ale także z dwoma jego przyjaciółmi. Czasami musiała wymknąć się z domu rodziców w środku nocy.

Dziewczyna jest przerażona. Redouan nadal jest na wolności. W każdym razie do czasu decyzji wydania wyroku, co ma nastąpić 17 grudnia. ,

– Każdego dnia mogę spotkać się z nim na ulicy. Nie czuję się bezpiecznie.  – mówi nastolatka.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ