Blisko 100 osób szukało zaginionej przed rokiem Moniki Marszałek

0

35-letnia Monika Marszałek z Gaci, w nocy z 3 na 4 listopada 2017 r. wyjechała z domu samochodem, nie informując domowników o celu swej podróży. Przeworscy policjanci prowadzili kolejny etap poszukiwań zaginionej Moniki Marszałek. Sprawdzali informacje przekazane przez jej bliskich. Działaniami został objęty rejon kompleksu leśnego Leśnictwa Białobrzeżki.
W akcji poszukiwawczej wzięło udział blisko 100 osób – policjanci z Przeworska, Rzeszowa, strażacy z PSP, OSP, członkowie Centrum Integracji Społecznej w Tryńczy oraz rodzina i znajomi zaginionej. Niedostępne tereny lasu sprawdzano przy użyciu drona.
Nie odnaleziono kobiety, ani też śladów lub przedmiotów związanych z jej zaginięciem.
35-letnia Monika Marszałek z Gaci, w nocy z 3 na 4 listopada 2017 r. wyjechała z domu samochodem, nie informując domowników o celu swej podróży. Jej samochód odnaleziono w okolicach rzeki San koło Ubieszyna, ok. 20 km od Przeworska. Natychmiast rozpoczęto poszukiwania okolic rzeki i sąsiednich pól. Rzekę wielokrotnie strażacy sprawdzali sonarem. Dodatkowo pracowała ekipa płetwonurków. Sprawdzono szpitale i inne placówki. Nic, żadnego, najmniejszego choćby śladu.
Rysopis zaginionej: wzrost 165 cm, waga około 70-80 kg, średniej budowy ciała, twarz owalna, włosy długie, proste koloru blond.

źródło: nowiny24.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ