SZWECJA: Wywożą, gwałcą i wyrzucają przy drogach

1

W Szwecji coraz częściej kobiety zgłaszają, że zostały zgwałcone przez taksówkarzy. To już poważny problem zwłaszcza, gdy za kierownicą siedzi migrant a kobieta jest pod wpływem alkoholu.

W miniona niedzielę 25-letnia kobieta wzięła taksówkę w Västerås. Gdy do niej wsiadała nie spodziewała się zapewne co ja czeka. Pasażerka została zgwałcona i porzucona na poboczu drogi. Kobieta została znaleziona w podartym ubraniu ubraniami przy drodze 66 – donosi Dagens Nyheter.

Ofiar gwałtu w nocy w niedzielę spotkała się ze znajomymi w Västerås i postanowiła wrócić do domu taksówką. Wykorzystał to jej kierowca.

– Nad ranem para jadąca autostradą 66 zauważyła stojącą przy drodze kobietę. – powiedziała rzeczniczka policji, Daniela Wikdahl, w rozmowie z DN. Kobieta była wtedy w pobliżu Surahammar, około dwóch mil od Västerås.

Ofiara została przewieziona do szpitala. Według policji dostarczyła cennych informacji, ale policja nie chce podawać dalszych szczegółów.

eps

1 KOMENTARZ

  1. Powiedzmy sobie jasno. Jeśli biała kobieta oskarża muzułmanina o gwałt, to jest rasizm i powinna być sądzona z całą surowością prawa. Nie można tolerować nienawiści na tle rasowym. Należy też rozważyć czy dla uszanowania odmiennej kultury nie należałoby zezwolić na jej ukamienowanie. Wierzący muzułmanin może czuć dyskomfort, że cudzołożnica nie została ukarana. Uczmy się tolerancji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ