W październiku wyruszył w Bieszczady. Nie daje znaków życia

0

Funkcjonariusze z Komisariatu IV Policji w Lublinie poszukują zaginionego Kazimierza Malinowskiego. 26-latek w październiku opuścił miejsce zamieszkania i do tej pory nie wrócił do domu. Mężczyzna może przebywać w górach. Z uwagi na to, że wymaga przyjmowania leków, istnieje obawa o jego życie i zdrowie. Ktokolwiek widział zaginionego, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

Zaginiony to:

Kazimierz Malinowski
ur. 21.02.1992 r.
zam. Lublin

Z ustaleń policjantów wynika, że 26-latek w dniach 21-22  października b.r. opuścił miejsca zamieszkania w Lublinie przy ul. Lubomelskiej  nie informując rodziny, dokąd się udaje.

Rysopis mężczyzny: Wiek z wyglądu na ok. 26 lat, wzrost około 180 cm, szczupła budowa ciała, sylwetka lekko zgarbiona, włosy blond. Może posiadać zarost oraz okulary korekcyjne. W chwili zaginięcia ubrany był w zimową kurtkę koloru niebieskiego oraz buty glany w kolorze czarnym lub trzewiki w kolorze brązowym.

Policjanci ustalili, że zaginiony planował survivalowy wyjazd w góry, prawdopodobnie w rejon Bieszczad. Mężczyzna opuszczając mieszkanie zabrał ze sobą namiot, śpiwór, plecak turystyczny bez stelaża oraz rower górski w kolorze fioletowym.

Mężczyzna musi przyjmować leki i być pod opieką lekarza.

Ktokolwiek widział zaginionego, lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

Policja Lubelska

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ