SZWECJA: 11-letnia dziewczynka został zgwałcona zbiorowo. Sprawcy są wolni i śmieją się jej w twarz

0

Szwedzki, niezależny dziennikarz Joakim Lamotte rozmawiał z matką, której 11-letnia córka została zgwałcona przez dwóch mężczyzn.

Dziewczynka została zmuszona do seksu analnego i oralnego. Młodzi mężczyźni zostali aresztowani, ale zwolniono ich wkrótce.

– Córka poznała tych chłopców, gdy chodziła do szkoły. – mówi matka ofiary – Oni tam znowu są i  śmieją się jej w twarz.

Matka została właśnie poinformowana, że ​​dochodzenie zostało umorzone. A jej córka nie doczeka się sprawiedliwości.  Kobieta mówi, że życie jej córki zostało zniszczone, a jedynym środkiem, jaki widzą, jest przeprowadzka do innego miasta. Matka 11-latki jest zdecydowanie krytyczna wobec tego, jak policja zajęła się sprawą.

Jednocześnie rozwój sytuacji politycznej w Szwecji jest co najmniej niepokojący. Podczas gdy dzieci są gwałcone, a policja nie rozwiązuje tych spraw, politycy w Sztokholmie nie mogą nawet utworzyć rządu. Sytuacja jest ostra i zamiast rozmawiać ze sobą, liderzy partii działają jak przedszkolaki.

Z tego powodu nowy budżet nie może zawierać żadnych nowych propozycji, co oznacza, że ​​policja nie otrzyma żadnych nowych zasobów. „To niezrozumiałe. Myślałem, że politycy będą pracować dla ludzi najlepiej. Teraz pracują tylko dla własnych korzyści” – pisze Lamotte – „Nie obchodzi ich, że ci, którzy cierpią z powodu tego politycznego bałaganu, są zwykłymi ludźmi. Dopóki sami nie są narażeni. Ile dziewcząt musi zostać zgwałconych w Szwecji, zanim politycy zaczną działać energicznie? Najwyższy czas zakończyć polityczną piaskownicę” – podsumowuje.

voe       

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ