Siekierą porąbała porsche

0

 Incydent w centrum Kijowa rozpoczął się od namalowania przez kobietę w różowym płaszczu wulgarnego słowa na drzwiach porsche boxstera. Chwilę później kobieta zaczęła siekierą uderzać w maskę auta. Poczynania kobiety nagrała i udostępniła w sieci ukraińska piosenkarka Antonina Matviyenko.

Kiedy kobieta w różowym płaszczu i srebrnych kozakach rozprawiała się we wtorek ze sportowym samochodem w centrum stolicy Ukrainy, wokół było sporo przechodniów. Wielu z nich filmowało poczynania napastniczki, ale nikt jej nie powstrzymał.

Akt wandalizmu kobieta zakończyła wbijając siekierę w przednią szybę. Później wsiadała do zaparkowanego obok samochodu, w którym czekał na nią młody mężczyzna.

Nagranie na Facebooku zamieściła ukraińska piosenkarka Antonina Matviyenko; oznaczyła je hasztagiem #świadek, sugerując, że widziała zajście.

Nie jest do końca jasne, dlaczego kobieta zniszczyła auto, ale wielu internautów komentujących nagrania w sieciach społecznościowych zwraca uwagę, że samochód był zaparkowany w niedozwolonym miejscu. Miał również wiele mówiącą tablicę rejestracyjną – NOSTRESS1.

źródło: polsatnews.pl

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ