Zaginął 12-letni Daniel. Jest leczony neurologicznie

0

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie (woj. podkarpackie) poszukują zaginionego 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Z posiadanych informacji wynika, że chłopiec we wtorek po południu wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. Nie ma z nim żadnego kontaktu. Każdy, kto mógł widzieć zaginionego lub posiada jakiekolwiek informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt Policją.

– Z dotychczasowych ustaleń wynika, że chłopiec wyszedł z domu we wtorek około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się – informują policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami. Ma 150 cm wzrostu, jest krępej budowy ciała, ma krótkie, ciemne włosy.

Od wtorku prowadzone są poszukiwania chłopca. Biorą w nich udział: rodzina, mieszkańcy Brzozowa, strażacy, policjanci i Straż Graniczna. W poszukiwaniach wykorzystywane są psy trapiące, śmigłowiec i dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny. Poszukiwania będą kontynuowane do czasu odnalezienia chłopca.

Policja apeluje: „Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.”

źródło: Policja Podkarpacka

 

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ