Ma 43 lata i urodziła 21. dziecko

0

Największa rodzina w Wielkiej Brytanii właśnie się powiększyła. Na świat przyszła Bonnie-Raye, która według zapowiedzi jej rodziców, ma być ich ostatnim dzieckiem. Małżeństwo doczekało się 21 potomków.43-letnia Sue Radford w Wielkiej Brytanii nazywana jest „supermamą”. Jak podaje „The Sun”, kobieta urodziła właśnie 21. dziecko. Pani Radford w rozmowie z dziennikarzami przyznała, że pozostali członkowie rodziny ucieszyli się, gdy Bonnie-Raye w końcu pojawiła się w domu.

– Wszyscy walczyli o to, kto pierwszy ją przytuli. To piękny moment, kiedy przynosisz do domu nowo narodzone dziecko, a inni ustawiają się w kolejce, by potrzymać je na rękach – powiedziała 43-latka w rozmowie z „The Sun”.

Rodzice małej Bonnie-Raye zadeklarowali, że dziewczynka będzie ich ostatnim dzieckiem. – Zdecydowaliśmy o tym, że nie chcemy więcej dzieci. Bonnie skompletowała naszą rodzinę – powiedziała 43-latka.

Brytyjskie media jednak w to nie wierzą; po przedostatnim porodu para mówiła dokładnie to samo.

Sue Radford po raz pierwszy zaszła w ciążę, gdy miała 14 lat. Gdy Sue skończyła 17 lat, na świat przyszło ich drugie dziecko. Noel, ojciec rodziny, ma dziś 47 lat.

Bonnie-Raye dołączyła do: Chrisa, Zofii, Chloe, Jacka, Daniela, Luke’a, Millie, Katie, Jamesa, Ellie, Aimee, Josha, Maxa, Tillie, Oscara, Caspera, Halliego, Phoebe i Archiego.

thesun/tvp.info

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ