HISZPANIA: 14 Marokańczyków seksualnie wykorzystało dziewczynę a jej chłopaka zastraszyli nożem

0
fot. symboliczne

To tragiczne wydarzenia miało miejsce trzy dni temu w Santa Coloma de Gramenet w Katalonii. Młoda kobieta podróżowała metrem ze swoim chłopakiem, gdy zgraja Marokańczyków zaczęła ją molestować.

Migranci wyszli za parą z przedziału kolejowego i wsiedli z nimi do windy na stacji kolejowej. Tam przystawili chłopakowi noża do gardła, gdy bronił swojej dziewczyny, i zaatakowali seksualnie kobietę.

Grupa zboczeńców została aresztowana przez lokalną policję Santa Coloma de Gramenet w ubiegłą niedzielę, 11 listopada, w domu, w którym mieszkali.

Ponieważ zdiagnozowano u nich świerzb, policja musiała zdezynfekować pojazdy, w których zostali przetransportowani, oraz sam posterunek policji.

Dwóch z 14 schwytanych młodych Marokańczyków było nieletnich, a kilku z nich było już kilka razy, w ostatnich dniach, zatrzymywanych przez miejscową policję za brutalne napady rabunkowe.

W mediach głównego nurtu praktycznie nie ma wzmianki o tym zdarzeniu, podobnie, jak o innych z udziałem migrantów. Zwykle są tam apele o współczucie i wyrozumiałość dla napastników seksualnych.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ