Udawał kobietę, aby uprawiać seks z mężczyznami. Długo nie wyjdzie z więzienia

0

15 lat za kratami ma spędzić Duarte Xavier, który został uznany winnym przez angielski sąd w Kingston.  33-letniemu mężczyźnie udowodniono kilka przestępstw. Został on skazany za doprowadzenie 6 mężczyzn do kontaktu seksualnego bez ich zgody –  podało Sky News. Duarte Xavier podstępem uwodził nieświadomych mężczyzn.

– Udając, że jesteś atrakcyjną i otwartą seksualnie młodą kobietą, skusiłeś ich do uprawiania seksu z tobą – powiedział sędzia Michael Huntero ogłaszając wyrok. – Nie okazywałeś wyrzutów sumienia ani nie rozumiałeś sytuacji, w jakiej postawiłeś swoje ofiary – dodawał.

Duarte Xavier w serwisie randkowym figurował jako kobieta. Używał tam pseudonimu Ana. Udawał, że jest zamężną kobietą i z tego powodu nalegał, by mężczyźni zakładali przepaski na oczy. Wówczas dochodziło do kontaktu seksualnego.

Większość jego ofiar orientowała się, że ma do czynienia z mężczyzną. Wściekli przerywali spotkania, ale większość z nich nie miało odwagi zgłosić tego na policję.

Zrobił to dopiero trzeci uwiedziony mężczyzna. Jeden z panów za pierwszym razem nie zorientował się, że uprawia seks z mężczyzną i zgodził się z nim umówić ponownie. Wówczas odkrył, że nie spotkał się z kobietą

Przestępstw dopełniał od lutego 2016 roku do kwietnia 2018 roku.

Niech tragedia, która spotkała tych nieświadomych mężczyzn będzie przestrogą dla wszystkich!

Źródło: Sky News / o2

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ