SZWECJA: Gwałcili żonę na oczach męża, a jego torturowali

0

Na początku września dwóch mężczyzn w wieku około 20 lat włamało się do domu szwedzkiej pary w Härnösand. Napastnicy przez ponad cztery godziny poddali swoje ofiary torturom i przemocy seksualnej.

Mężczyzna został pobity laską, pocięty siekierą oraz nożem i zmuszony do wypicia mydła, był podpalony zapalniczką, rozebrany do naga i poddany gwałtownemu napaści seksualnej. Jego żona została wielokrotnie zgwałcona, a jej mąż był zmuszony to obserwować.

Adwokatka Monika Lilja mówi:  – Oboje oczywiście czują się bardzo źle. Zdumiewające jest to, jak okrutnym  torturom i przemocy zostali poddani. Tam działy się  straszne rzeczy. Użyto wobec nich noża, siekiery  i szczypiec.

Starszy z mężczyzn został wskazany jako inicjator ataku. Ponadto jest ścigany za gwałt na kobiecie, napaść na tle seksualnym wobec mężczyzny i przemoc wobec obu ofiara.

Wcześniej był skazany za brutalne przestępstwo, a następnie został opisany przez osobę, która miała z nim kontakt w trzech słowach: – On uwielbia przemoc.

Prawnik tego człowieka, Jonas Vedin, mówi, że jego klient przyznał się do pewnych okoliczności, ale nie zgadza się z niektórymi zarzutami.

 Młodszego mężczyznę też broni Johan Lavås, który mówi, że jego klient: – Jest zaskoczony, że został  oskarżony o  te wszystkie czyny.

voe

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ