Libańska królowa piękna zdetronizowana po selfie z izraelską miss

0

Libanka uczestnicząca w konkursie piękności  Miss Earth została pozbawiona tytułu po zrobieniu zdjęcia z przedstawicielką Izraela.

Salwie Akar – Miss Earth Libanu, odmówiono prawa do reprezentowania swojego kraju w finale konkursu piękności na Filipinach po zrobieniu zdjęcia z Daną Reseti z Izraela.

Finał konkursu ma się rozpocząć 3 listopada. Zdjęcie najwyraźniej zostało zrobione na Filipinach, gdzie uczestniczki zebrały się wcześniej, by wziąć udział w szeregu wydarzeń przygotowawczych przed wielkim finałem.

Akar w oświadczeniu  na Facebooku stwierdziła, że ​​nie potrzebuje tytułu, aby być sobą, i że „dokończę to, co zacząłam”.

Liban jest jednym z kilku krajów arabskich, w którym każdy rodzaj bratania się z Izraelczykami może mieć poważne reperkusje. W ubiegłym roku Miss Libanu Emigrantów, Amanda Hanna, została pozbawiona swojego tytułu po jej wizycie w Izraelu. A w 2015 roku Miss Libanu Sally Greige została upomniana za selfie z Doron Matalon – Miss Israel, zrobioną podczas konkursu Miss Universe w Miami.

eps

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ