Kingston Technology Company Inc., największy na świecie producent pamięci i rozwiązań technologicznych, pojawi się na Film Spring Open 2018 podczas plenerów organizowanych w Krakowie w dniach 17-26 października.

Plenery Film Spring Open to interdyscyplinarne warsztaty filmowe skierowane do studentów, absolwentów, artystów, producentów, programistów i techników, dotyczące przyszłości sztuki audiowizualnej. Jest to podejście oparte na strategii „uczenia się przez pracę”. Uczestnicy pracują w profesjonalnych warunkach z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki partnerom technologicznym, takim jak Kingston, mają do dyspozycji sprzęt wartości ponad 7 000 000 zł. Motywem przewodnim tegorocznej edycji plenerów jest Nowy Model Produkcji, czyli zmiany w branży filmowej i nowe technologie.

„Najnowsze rozwiązania technologiczne dostarczają filmowcom zupełnie nowe możliwości i sposoby, przy pomocy których mogą przekazywać swoją artystyczną wizję na ekran” – mówi Michał Bocheński,  Business Development Manager Kingston w Polsce. – „Niezmiernie cieszy nas fakt, że możemy wspierać takie projekty jak Film Spring Open. To dla nas zupełnie nowy kierunek i szansa na wsparcie młodych ludzi, których pasją jest sztuka” – dodaje.

Głównym punktem programu październikowego Spring Film Open będzie Sympozjum, które odbędzie się w dniach 20-21.10.2018. W tym czasie na uczestników czekają spotkania z gośćmi specjalnymi, wykłady i prezentacje. Firma Kingston będzie tam obecna ze swoim stoiskiem, na którym zostaną zaprezentowane karty pamięci microSD i SD. Film z zeszłorocznej edycji Sympozjum nowego modelu produkcji można zobaczyć TUTAJ.

Kingston wspierał już inicjatywę Film Spring Open w poprzednich latach, a także w tym roku podczas odbywającej się w Görlitz, wakacyjnej edycji warsztatów, dostarczając filmowcom swoje niezawodne rozwiązania. Do dyspozycji entuzjastów branży filmowej i kinematografii trafiło ponad 30 kart z serii Canvas, a także wysokiej jakości dyski SSD.

Niezawodna linia kart pamięci Canvas pozwala użytkownikom i twórcom na wybór najlepszego dostępnego nośnika pamięci. Karty zostały zaprojektowane tak, aby zapewniać niezawodność oraz wydajność potrzebną do realizacji dowolnego projektu. Przetestowane pod względem wytrzymałości, karty pamięci Canvas sprawdzą się w każdej sytuacji. Seria zawiera trzy formaty, tj. Canvas Select™, Canvas Go!™ oraz Camvas React™. Karty Flash Canvas posiadają dożywotnią gwarancję, darmowe wsparcie techniczne i legendarną już jakość Kingston.

 

 

Zobacz również: